// Add the new slick-theme.css if you want the default styling

צרו קשר

לשאלות והבהרות

מלאו טופס זה וניצור עמכם קשר בהקדם


לפרטים: 09-8917617
רחוב הפלמ"ח 78, קדימה

וטרינר קדימה

וטרינר קדימה הוא וטרינר מקצועי ומסור שאתם יכולים לסמוך עליו ולהפקיד את בריאות חיית המחמד שלכם בידיו. וטרינר זה הוא אחד ממספר וטרינרים אשר פועלים במרכז הוטרינרי "וטרינרים במושבה – מרכז רפואי לחיות בית"וטרינר קדימה בניהולו של ד"ר גיל הדר הממוקם ביישוב קדימה ומספק לכל תושבי היישוב ויישובי הסביבה את השירות הוטרינרי האיכותי והמקצועי של המרכז.

וטרינר קדימה נותן שירות אדיב לכם ולחיות המחמד שלכם, עשרים וארבע שעות ביממה ובכל מצב חירום שיכול לקרות לבעל החיים האהוב שלכם – תמיד אפשר לדעת בבטחה שיש צוות וטרינרים מאחוריכם שידאג לכל צורך וטיפול שאתם צריכים לחיות שלכם בין אם מדובר בטיפול שגרתי או חירום, בניתוח, טיפול מונע או מתן תרופות לבעיות שונות.

בעלים החיים האהובים שלכם הינם חלק בלתי נפרד מהמשפחה ואנחנו אוהבים ודואגים לבריאותם כמו שאנו דואגים לעצמנו. בנושא כל כך חשוב, אנו ממליצים לכם לבחור בווטרינרים במושבה שם תמצאו וטרינר אשר ידע את ההיסטוריה המלאה של חיות המחמד שלכם, ידע לדאוג ולטפל בצורה המקצועית ביותר בכל בעיה או חשש שיש לכם לגבי בעל החיים האהוב שלכם ותוכלו לסמוך עליו בעיניים עצומות ולדעת כי יש לכם עוד שנים ארוכות ונפלאות לבלות עם חיות המחמד שלכם בשקט ובשלווה.

המרכז הוטרינרי קדימה – מספק לכם מרפאה שיש בה את כל הציוד החדשני, התרופות המתקדמות והמכשור הרפואי הנדרש על מנת לענות על הצרכים הרפואיים של כל חיית מחמד שיש לכם.

אם אימצתם זה עתה חבר חדש לחיק המשפחה, וודאי גילתם כבר כי ישנם לא מעט דברים שעליכם לעשות. בין הראשונים שבהם הוא למצוא וטרינר קדימה אמין אליו תוכלו ללכת לטיפול ראשוני ולהתייעצות בהמשך. מרפאת וטרינרים במושבה ישמחו לעמוד לצדכם בעת שתיקחו יחד את הצעדים הראשונים עם בן הבית החדש אשר מכשכש בזנב מאושר בכל פעם שרואה אתכם או שפשוט נהנה לגרגר לכם על הברכיים.

וטרינר קדימה – טיפול רפואי זמין ומקצועי

בחירה נכונה של וטרינר יכולה להשפיע רבות על מצבו הבריאותי של החבר החדש שלכם, כך שהיא חייבת לקחת בחשבון מספר גורמים. הניסיון של הווטרינר הוא יקר לאין שיעור, כך שבחירה במישהו בעל ידע וניסיון פרקטי שמגבה אותו הוא הכרחי. חשוב לוודא כי המרפאה עושה שימוש בכלים טכנולוגיים מתקדמים. עולם הרפואה והווטרינריה כולל מכשור טכנולוגי מתקדם המשמש לבדיקות שונות כמו אולטרסאונד,  רנטגן ובדיקות דם שונות. טיפול בעזרת כלים ומכשירים חדישים יכול למנוע כאבים מיותרים ליצורים האהובים עלינו ולקצר משך טיפול משמעותית.

דבר נוסף שחשוב לוודא הוא היכולת של ווטרינר להעניק לכם שירות מסביב לשעון. מצבי חירום לצערנו עלולים לקרות דווקא לא בשעות הפעילות הרגילות של המרפאה. על כן, בשביל להימנע מלהתחיל לחפש וטרינר תורן, כדאי לבדוק כי הווטרינר אשר מעניק את הטיפול השוטף זמין גם במצבי חירום 24 שעות ביממה.

קודם כל בריאות

כמו כל בן משפחה אחר, אנו רוצים כי גם בעלי החיים שלנו בראש ובראשונה יהיו בריאים ומאושרים. אין דבר נפלא יותר מלהתכרבל עם החתול כשהוא מגרגר לנו מתחת לסנטר, אך כדי לוודא שהוא ימשיך להיות אותו חתלתול מאושר אנחנו חייבים לוודא כי הוא יישאר בריא. החל מהאוכל שהוא ניזון ממנו, דרך הצעצועים שלא יפצעו אותו ועד לחיסונים או טיפולים במצבים בהם הוא לא מרגיש כל כך טוב. מרפאת וטרינרים במושבה הוקמה על מנת לתת שירות מקצועי ואדיב לתושבי קדימה-צורן ויישובי השרון. נשמח להעניק לכם שירות מקצועי ויחס אדיב בכל בקשה וטיפול נדרש.

לסיכום, אנו ממליצים לכם בחום לפנות למרכז הוטרינרי קדימה שבו כל וטרינר קדימה יעניק לכם את השירות הטוב ביותר לחיות המחמד שלכם. לקבלת פרטים על המרכז ועל השירותים הניתנים במרכז הוטרינרי ניתן ליצור איתנו קשר בטלפון 09-8917617.

מבצעי החודש

לפרטים נוספים

לא מספיקים להביא את הכלב או החתול למרפאה התקשרו עכשיו ותאמו :

ביקור בית!

תוכנית מנויים שנתית:ראש שקט לשנה שלמה!

לפרטים נוספים

מקרה החודש

לפרטים נוספים
פרסום בגוגל בניית אתרים