// Add the new slick-theme.css if you want the default styling

צרו קשר

לשאלות והבהרות

מלאו טופס זה וניצור עמכם קשר בהקדם


לפרטים: 09-8917617
רחוב הפלמ"ח 78, קדימה

וטרינר צורן

רבים שואלים אותי לגבי סירוס ועיקור של חיות המחמד שלהם , במרפאתנו "וטרינרים במושבה" (וטרינר צורן) אנו מבצעים ניתוחים אלו בשגרה תוך כדי הקפדה על בטיחות בניתוח, ניטור  והרדמה בטוחה. ישנן סיבות רבות לבצע ניתוחים אלו ונשמח שתבואו לפגישת יעוץ אם לעקרו ולסרס ואם כן אז מתי?

בעוד כולם מבינים את עניין מניעת ההיריון הרי שאנשים רבים אינם מודעים ליתרונות הבריאותיים של הליך זה. מחקרים מראים כי עיקור כלבה או חתולה טרם הייחום הראשון מפחית באופן משמעותי את הסיכוי לסרטן העטינים. כמו כן הסיכוי לחלות בדלקת הרחם יורד לאפס. מהצד הגברי, סירוס כלב או חתול מוריד את סיכוייו לחלות בדלקת הערמונית, סרטן הערמונית וסרטן האשכים.

 

וטרינר צורן – איך הסירוס משפיע על ההתנהגות?

הסירוס והעיקור אינו משפיע על אופיין של החיות עם זאת ובעיקר בזכרים הליך זה יכול לפתור הרבה בעיות התנהגות שקשורות בדומיננטיות ואגרסיביות. במקרה של חתולים – החתולים הזכרים מסמנים פחות טריטוריה ברחבי הבית, נמנעים מקרבות עם חתולים אחרים והחתולות לא עוברות תקופת ייחום אשר יכולה להערים קשיים על כל בני הבית.

הנקודה נוספת, ואולי חשובה מכל, היא הנקודה האתית.

בכל שנה מורדמים אלפי חתולים וכלבים ברחבי הארץ בשל קצב רביה אשר אינו עומד בקנה אחד עם קצב האימוץ. כאשר בכל המלטה יש בין 5-9 גורים מובן מדוע תופעת ההרדמה הולכת ומתפשטת. על מנת למנוע מצב בו גורים או כלבים בוגרים נותרים ללא בית מומלץ לבצע את העיקור בהקדם.

 

וטרינרים במושבה – פותרים את הבעיה

המרפאה שלנו תשמח לטפל עבורכם בכל בעיה. פנו אלינו למרפאה והצטרפו למשפחת וטרינרים במושבה.

 

החברים הפרוותיים שלנו זקוקים לטיפול רפואי בדיוק כמו ילדינו. בדיקות תקופתיות, חיסונים וטיפולי שיניים הם רק חלק מהטיפולים שאתם יכולים לקבל אצל וטרינר צורן. במרכז הרפואי וטרינרים במושבה, נשמח להעניק לכם את השירות האדיב, היחס החם והטיפול המקצועי ביותר בתחום על מנת שהחברים הנבחניים והמייללים שלנו יישארו בקו בריאות תקין ועם זנבות שמכשכשים מאושר.

וטרינר צורן – שירות עד הבית

לעיתים נוצרים מצבים בהם אין אתם מספיקים להגיע פיזית למרפאה, כאן וטרינר מקצועי יכול לבוא לקרתכם ולהציע שירות וטרינרי שיגיע עד לביתכם. ביקור בית מונע סכנה של הידבקות במחלות זיהומיות שונות בזמן ביקור במרפאה, ומתאים במיוחד לבעלי חיים שקשה מאוד להוציא אותם מהבית, כמו כלבים מבוגרים שלא אוהבים נסיעות או חתולים שמסרבים לעזוב את הבית גם בנוחות של כלוב נסיעה מרופד. ביקור הבית יכול למנוע סטרס הנגרם לבעלי חיים שכאלו ואת הטלטלה של הנסיעה.

שירות של וטרינר צורן שיכול להגיע עד הבית יעיל במיוחד במצבי חירום שלא אפשרי להזיז את בעל החיים או שהנסיעה למרכז הרפואי עלולה לקחת זמן רב מידי. בטיפולים בבית תוכלו לקבל טיפולים מונעים והליכים פשוטים יחסית. אך חשוב לזכור כי במצבים מסובכים יותר, במידה ונדרשים טיפולים מורכבים כמו ניתוחים, תאלצו בסופו של דבר להגיע למרפאה על מנת לבצע את הבדיקה והטיפול בסביבה מקצועית וסטרילית.

וטרינרים במושבה- הכירו את הצוות שלנו

המרכז הרפואי לחיות בית- וטרינרים במושבה הוקם על ידי ד"ר גיל ונעמה הדר בשנת 2014. החלום המשותף להקים מקום שיעניק מענה מקצועי ואדיב גם יחד לתושבי יישובי השרון. לגיל ונעמה הצטרפה לאחרונה ד"ר טלי בובר. כל הצוות הרפואי שלנו, כולל האסיסטנטים עברו את ההכשרה המתאימה על מנת שיוכלו לעסוק בווטרינריה בצורה מקצועית ומיומנת. כולל השתלמויות תקופתיות והשתתפות בכנסים אשר משאירים אותם בחזית הטיפולים הווטרינריים על מנת שיוכלו להעניק את הטיפול הטוב ביותר לחברים המגרגרים שלנו.

מבצעי החודש

לפרטים נוספים

לא מספיקים להביא את הכלב או החתול למרפאה התקשרו עכשיו ותאמו :

ביקור בית!

תוכנית מנויים שנתית:ראש שקט לשנה שלמה!

לפרטים נוספים

מקרה החודש

לפרטים נוספים
פרסום בגוגל בניית אתרים