// Add the new slick-theme.css if you want the default styling

צרו קשר

לשאלות והבהרות

מלאו טופס זה וניצור עמכם קשר בהקדם


לפרטים: 09-8917617
רחוב הפלמ"ח 78, קדימה

וטרינר פרדסיה

בעלי חיים תופסים בשנים האחרונות חלק גדול יותר ויותר בחיים שלנו, אנו נקשרים אליהם כמו אל בני משפחה והנוכחות שלהם בביתנו מורגשת בכל יום ויום ובשל כך דואגים אנו גם לבריאות ולאושר שלהם. בכדי למלא את כל וטרינר פרדסיההצרכים של בעלי החיים הללו אנו נדרשים בהצמדת וטרינר אשר יטפל בהם בצורה מקצועית וידאג לבריאותם.

וטרינר פרדסיה הינו חלק מהמרכז הוטרינרי "וטרינרים במושבה" והוא וטרינר אשר נותן שירות בכל איזור השרון ובפרדסיה בפרט, ומטפל בצורה מקצועית מסורה ואדיבה בבעלי החיים האהובים שלנו.

הדרך לבריאות תקינה אצל בעלים החיים האהובים שלנו מתחילה אצל הוטרינר. בבדיקה הראשונית הוטרינר יבדוק את הכלב, החתול שלכם, יקשיב לו ללב, ישקול אותו, ימשש את הבטן שלו, ייקח לו דופק, יבדוק את חלל הפה ועוד, גם אם לעיתים בדיקות אלו יראו לכם מוזרות הוטרינר יודע להסיק מהן מסקנות לגבי בירותן של החיות שלכם. כמובן במידה ומתגלה בבדיקה ממצא לא תקין  הוטרינר ימליץ לכם על טיפול מתאים.

לסיכום, וטרינר פרדסיה ילווה אתכם בשגרה ובחירום, מגור קטן ולאורך כל חיי החיה שלכם.

אז, אם אתם מחפשים וטרינר מוסמך אנו ממליצים לכם בחום על המרכז הוטרינרי בקדימה – "וטרינרים במושבה – מרכז רפואי לחיות בית" – הוטרינר שלכם מגורות ועד זקנה

 

וטרינר פרדסיה מעניק את שירותיו לכל חיות המחמד למיניהן. אהבה לבעלי חיים והדאגה להם מאחדת בין אנשים רבים בכל רחבי הארץ, כך שברגע שתזדקקו לעזרה בתחום הבריאות להם, הרי שמרפאת וטרינרים במושבה ישמחו לעמוד לשירותכם. כאן תוכלו למצוא צוות מקצועי של וטרינרים ואסיסטנטים אשר דאגה לחייהם ובריאותם של בעלי חיים עומדת בראש מעיינם. הצוות מקפיד לעמוד בחזית ההתפתחויות הרפואיות והטכנולוגיות בעולם הרפואה לבעלי החיים על מנת להיות מסוגלים לספק את השירות האדיב, המהיר והאיכותי ביותר.

 

וטרינר פרדסיה – המלצות לעזרה ראשונה לבעלי חיים

אנו רגילים לראות את חברנו הפרוותיים משתובבים, משחקים ודורשים פינוקים וליטופים. אך לעיתים, כמו בבני אדם, אי אפשר להימנע מתאונות ומצבי חירום. חשוב לזכור כי הנאמר כאן אינו מחליף ייעוץ מיידי עם הווטרינר באותו מקרה החירום. זכרו כי בכל מצב אתם חייבים ליצור קשר עם הווטרינר על מנת לקבל הנחיות מדויקות ושבעל החיים שלכם יקבל את הטיפול הדרוש לו.

  • פצעים וחתכים- פציעות אלו נפוצות מאוד ולרוב קורות תוך כדי ריצה או משחק כאשר בעל החיים נתקל בחפץ חד כלשהו. חשוב לעצור את הדימום, כאשר השיטה היעילה ביותר היא הפעלת לחץ ישיר על אזור הדימום עם פד גזה או בד נקי. חשוב לטלפן לווטרינר במהרה על מנת לוודא כי הפצע לא יזדהם, או במידה והוא עמוק, יתכן והווטרינר יצטרך לתפור אותו.
  • הרעלות- בעלי חיים נוטים לאכול דברים שהם לא אמורים לאכול. חומרי ניקוי ביתיים, שוקולד, אקמול ועוד.. חשוב להתקשר לווטרינר באופן מיידי על מנת לקבל הנחיות נוספות, אין לנסות ולגרום להקאה ללא הוראה מפורשת ממנו.
  • מכת חום- נפוץ בעיקר בימים חמים במיוחד. בע"ח שנפגע ממכת חום בד"כ ישכב על הצד ולעיתים יראה רוק צמיגי או קצף מהפה. בחשד למכת חום יש להעביר את בע"ח למקום מוצל ולנסות לקררו באמצעות מים או מגבת רטובה.

 

לא רק במצבי חירום

ביקורים אצל וטרינר פרדסיה היום אינם בלעדיים רק למקרי חירום. חיסונים, טיפולי שיניים ובדיקות רפואיות תקופתיות הן גם סיבה לביקור אצלו. מרפאת וטרינרים במושבה מציעים לכם גם ביקורי בית היכולים לספק מענה לטיפולים מונעים והליכים פשוטים. כך שאתם לא צריכים לחשוב על הלוגיסטיקה של העברת חיית המחמד וממנו תיחסך הטלטלה והסטרס של הנסיעה.

 

מבצעי החודש

לפרטים נוספים

לא מספיקים להביא את הכלב או החתול למרפאה התקשרו עכשיו ותאמו :

ביקור בית!

תוכנית מנויים שנתית:ראש שקט לשנה שלמה!

לפרטים נוספים

מקרה החודש

לפרטים נוספים
פרסום בגוגל בניית אתרים