// Add the new slick-theme.css if you want the default styling

צרו קשר

לשאלות והבהרות

מלאו טופס זה וניצור עמכם קשר בהקדם


לפרטים: 09-8917617
רחוב הפלמ"ח 78, קדימה

וטרינר בתל מונד

במרבית הזמן החיות שלנו מסוגלות לדאוג לעצמן, אך יש מקרים בהם נצטרך להתערב ולקחת אותם אל מרכז וטרינרי  – וטרינרים במושבה (וטרינר בתל מונד) על מנת שיקבלו טיפול רפואי. מרבית האנשים פוגשים את הווטרינר שלהם כבר בימים הראשונים בהם בעל החיים נמצא עמם, כאשר קודם כל הוטרינר מבצע בדיקה רפואית ועוברים על סטטוס החיסונים של כלבכם החדש. בנוסף זה הזמן לשאלות התייעצויות והנחיות איך להתנהל עם הכלב בצורה הטובה ביותר (המלצות על אילוף, המלצות על סוגי מזון ועוד..).

 

וטרינר בתל מונד – טיפול בפרעושים 

אחת התופעות השכיחות ביותר הינה תופעת הפרעושים אשר באים להתארח על גבי החברים הפרוותיים שלנו. אחת הבעיות הגדולות והנפוצות הנגרמות כתוצאה מהמצאות הפרעושים הינה תגובה אלרגית לפרעושים.

חתולי הרחוב הם הגורם המרכזי אשר מפיץ פרעושים אלה. במידה והפרעוש עוקץ בן אדם  עלול להתפתח גירוד, אדמומיות ופריחה אשר במקרה הקיצוני עוברת תוך מספר ימים. על מנת להתמודד עם בעיית הפרעושים כמו גם עם בעיות נפוצות אחרות תוכלו לפנות לייעוץ אצל הצוות של מרפאת "וטרינרים במושבה".

החברים הכי טובים של החבר הכי טוב שלך

המרפאה שלנו הממוקמת במרכז הישוב קדימה תשמח להעניק שירות מקיף ומקצועי לכל בעיה שעשויה להתעורר אצל בעל החיים האהוב עליכם. אנו נדאג להעניק לו טיפול מסור ואוהב, ניתן לכם את מלוא האינפורמציה כיצד לנהוג בהמשך ונעניק לכם ליווי אישי ומתחשב לכל אורך התהליך.
פנו אלינו כעת ונשמח להפוך לחברים הכי טובים של החבר הכי טוב שלכם.

 

אומרים כי הכלב הוא חברו הטוב ביותר של האדם, אך על מנת שאנחנו נהייה חברו הטוב ביותר של חיית המחמד שלנו, עלינו גם לדאוג להם מבחינה בריאותית, כאן וטרינר בתל מונד יכול לבוא לעזרתנו. אין תחליף לשירותים הווטרינריים היעילים והמתקדמים אשר וטרינרים במושבה יכולים לעזור לכם לשמור על חייהם ובריאותם של חברנו המהלכים על ארבע.

וטרינר בתל מונד – איתכם בשגרה ובצרה

תחום הווטרינריה התפתח רבות בעשורים האחרונים. כך שכיום רפואת בעלי החיים בארץ היא מבין הטובות בעולם ויכולה לספק מענה לבעיות שונות. אין זה מפתיע כי וטרינרים כיום מקבלים פניות לא רק למטרות חיסון כלבת.

  • בדיקות רפואיות מקיפות- כוללות בדיקה של מערכות הגוף השונות. בדיקה זו תתבצע בכל פעם שבעל החיים נראה שלא מרגיש טוב וגם לפני חיסונים.
  • חיסונים שונים- חיסוני משושה, מרובע, כלבת ושאר השמות שאולי לא אומרים לנו יותר מידי הם חיוניים לשמירה על בריאות חברנו הפרוותיים.
  • טיפולים נגד תולעים- אין ספק, תולעים זו אחת התופעות הפחות נעימות שיצא לכם להיתקל בה, וההשלכות של מצב בו לא מטפלים בנושא זה יכולות להיות מסכנות חיים.
  • טיפולי שיניים לכלבים וחתולים- טיפולים שגרתיים במהלכם נבדקים ביסודיות חלל הפה, השיניים והחניכיים ומוסרת אבן השן בצורה יסודית.
  • ניתוחים- ניתוחי רקמות רכות כמו עיקורים וסירוסים, תפירת חתכים וניתוחי מערכת העיכול, ניתוחים אורטופדיים ועוד.

שירות וטרינרי אדיב מהלב

אחד הכישורים הכי מדהימים שתוכלו למצוא בווטרינר מוצלח זו הגישה והקשר המדהים שלהם לבעלי החיים. היכולת שלו להיות קשוב, רגוע וסבלני היא תנאי הכרחי לעבודה מוצלחת עם חיות המחמד. ד"ר גיל הדר ממרפאת וטרינרים במושבה עובד עם בעלי חיים מעל עשור ועבד במחלקת רפואה פנימית, חירום וטיפול נמרץ, רדיולוגיה, רפואת עיניים ועוד. את המרפאה הוא הקים יחד עם ד"ר נעמה הדר בתור מימוש חלום ומטרה משותפים הדוגלים בשמירה על חייהם ובריאותם של בעלי החיים.

מבצעי החודש

לפרטים נוספים

לא מספיקים להביא את הכלב או החתול למרפאה התקשרו עכשיו ותאמו :

ביקור בית!

תוכנית מנויים שנתית:ראש שקט לשנה שלמה!

לפרטים נוספים

מקרה החודש

לפרטים נוספים
פרסום בגוגל בניית אתרים